خدمات بازرگانی

از صفر تا صد امور بازرگانی خود را به ما بسپارید

در دنیای پیچیده تجارت بین الملل، واردات کالا یکی از تخصصی‌ترین حوزه‌های تجارت بین‌المللی محسوب می‌شود. لزوم، تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین‌المللی و داخلی موجود در زمینه واردات کالا، فعالیت در این زمینه را تبدیل به حوزه‌ای تخصصی کرده است.

تیم بازرگانی کنور آسیا علاوه بر دانش و تجربیات گروه کاری خود، با استفاده از تجارب و دانش افراد آشنا و بنام در زمینه صادرات و واردات کالا همچنین عضویت در انجمن‌های تخصصی همانند: انجمن گروه صادرکنندگان کالا در اتاق تهران و اتاق صنایع، معادن و کشاورزی استان، گروه بازرگانان و تجار استان تهران و عضویت در اتاق‌های مشترک کشورهای مختلف با ایران، همواره سعی در به روز نگهداشتن اطلاعات و قوانین مربوط به حوزه‌های مختلف کاری خود دارد. 

ما مفتخریم تا با ارائه خدمت رسانی در کلیه امور بازرگانی و انجام آن به بهترین شکل ممکن در کاهش هزینه‌ها، حفظ منافع و تامین آسودگی خیال در رابطه با امور بازرگانی و گمرکی، بهترین خود را در اختیار شرکت‌ها و افراد طرف قرارداد خود قرار دهیم. 

تیم بازرگانی کنور آسیا آماده است تا طبق سفارش و درخواست، نسبت به تهیه و تامین نیازهای شما قدم به قدم کنارتان باشد. شما می‌توانید از خدمات مجموعه ما به صورت CFR، FOB، EX-Work و یا DDP بهره کامل را ببرید.

با افتخار کنار شما هستیم، پس شروع می‌کنیم: 

انجام ثبت سفارش

 • ارائه مشاوره پیش از ثبت سفارش کالا در زمینه ضوابط فنی و استانداردهای الزامی جهت واردات و صادرات
 • اخذ مجوز ثبت سفارش بازرگانی 
 • انجام کلیه امور مربوط به اظهارحمل
 • کلیه خدمات مربوط به امور بازرگانی
 • برآورد و اعلام کلیه هزینه‌های حمل و ترخیص قبل از دریافت کالا در مبداء و یا ارسال کالا به مقصد

انتخاب نقل و انتقال وجه بصورت اعتبار اسنادی و یا حواله ارزی

گشایش اعتبار اسنادی و انجام امور بانکی در نقل و انتقال پول به فروشنده یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای خریدان بوده تا از دریافت کالای خود طبق شرایط و توافقات حاصله با فروشنده اطمینان کامل داشته باشند. ارتباطات گسترده و قدیمی شرکت کنور آسیا با بانک‌های معتبر ایرانی، برای بخش بازرگانی این شرکت، این امکان را فراهم نموده تا استفاده از این شرایط را برای خود و مشتریان خود را تسهیل گرداند، لذا در این پروسه با امکان سنجی بهترین نوع نقل و انتقال وجه برای خرید یا فروش کالای مشتریان در کنار شما بهترین، سریعتیرین و مطمئن ترین راه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 • گشایش اعتبار اسنادی در صورت امکان و انجام کلیه امور مربوط به ارز نیمایی، ارز دولتی و حوالجات ارزی به/از کشورهای مختلف
 • انجام تمام مراحل تاییدیه استاندارد کالاهای وارداتی و صادراتی (بازرسی در مبدأ و بازرسی در مقصد توسط برترین شرکت‌های بازرسی مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران)

هماهنگی‌های حمل کالا (وارداتی/صادراتی)

 • مهم نیست کالای شما هوایی، دریایی و زمینی بصورت ریلی و یا با کامیون و یا حتی ترانزیت از کشوری به کشوری دیگر و یا از گمرکی به گمرک دیگر حمل گردد، تیم ما با داشتن قراردادهای داخلی و خارجی با نمایندگان انحصاری حمل و نقل کالا از/به سرتاسر دنیا این امکان را با بهترین قیمت و شرایط برای شما امکان پذیر می‌سازد. 

ترخیص کالا

ترخیص کالا از گمرکات یک کار کاملاً تخصصی و پیچیده می‌باشد که بدون داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه قوانین و مقررات جاری، ممکن است انجام تشریفات ورود و صدور کالا به سختی و با تاخیر انجام پذیرد. عدم آشنایی با روند ترخیص کالا در گمرکات حتی ممکن است منجر به اتلاف غیرضروری وقت و پول شما گردد. ما در این بخش نیز با افتخار کنار شما خواهیم بود. 

 • اظهار گمرکی کالا 
 • اعلام منشاء ارز و دریافت کد رهگیری بانکی 
 • تنظیم و تهیه کلیه مدارک مورد نیاز تشریفات گمرکی 
 • انجام تمام مراحل تاییدیه استاندارد کالاهای وارداتی و کالاهای صادراتی طبق قوانین جاری کشور (بازرسی در مقصد توسط برترین شرکت های بازرسی مورد تایید)
 • ثبت کالای ترخیص شده در انبار مقصد

هماهنگی‌های حمل کالا–داخلی

 •  تحویل کالا درب محل مشتری


از اینکه ما را انتخاب کردید خوشحالیم و امیداریم همراه خوبی در این مسیر برایتان باشیم