واحدهای سازمانی

خدمات حفاری کِنور

"انسانیت قلب کسب‌وکار ما است"

این جمله همیشه و همیشه در کِنور تکرار می‌شود. برای اطمینان از اجرائی کردن و پیاده کردن این ارزش به بهترین شکل، گروهی از مدیران پرشور و توانمند را گرد هم جمع کرده‌ تا مجموعه کِنور را با احترام، یکدلی و ارتباطات قوی رهبری کنند.

آن‌ها هم‌صدا باهم تلاش برای ترویج فرهنگ رشد فردی و سازمانی، احترام به ایجاد تعادل در زندگی کاری، تشویق در رقابت‌های سالم کاری و قدردانی از پیشرفت در هر سطح سازمانی می‌نمایند.

گروه مدیریتی کِنور نه‌تنها در کسب تجربه طی همکاری‌های دوجانبه با شرکت‌های چندملیتی موفق بوده، بلکه با به اشتراک‌گذاری دانش فنی برای به دست آوردن بهترین نتایج کاری نیز پیشگام بوده است. از آنجائی که منطقه جغرافیایی فعالیت ما از شرایط ویژه ای برخوردار است، بیشترین تمرکز کاری مجموعه کِنور طی سال‌های گذشته بر روی انجام فعالیت‌های فنی و مهندسی استوار بوده است. از طرفی وجود رقابت و همکاری‌های برجسته، بین شرکت‌های فعال در حوزه نفت و گاز در این منطقه، تجربیات منحصربه‌فردی را در پیاده‌سازی پروژه‌های کاری توسط کنورآسیا برای مدیران شرکت فراهم نموده است.

با انگیزه برای توسعه آینده

گروه صنعتی کِنور هـمـواره از تجربیـات و دانـش جوان ایـرانـی و باهدف استفاده بهینه از تـوان مهندسی فارغ‌التحصیل جوان دانشگاه‌های داخل کشور در پروژه‌های رو به رشد صنعت نفت و گاز بهره برده است. هدف اصلی این شرکت از ابتـدا دانش فنی مـدیـران و مهندسین باتجربه و تلاش و انگیزه جوان جوانان این مرزوبوم بودهِ است و از همان بدو شکل‌گیری به دنبال انتـقال دانش فنـی و دستاوردهای شرکت‌های صاحب‌نام بین‌المللی جهت بهره‌گیری در صنایع داخل بوده است. کِنور علاوه بر فعالیت‌های فنی-مهندسی خود تأمین‌کننده محصولات موردنیاز صنایع نفت و گاز با بهترین خدمات و کیفیت نیز هست. همکاری‌های مداوم و تجربه سال‌ها کار با تولیدکنندگان و شرکت‌های صاحب‌نام بین‌المللی، توانائی‌ها و امکانات ما را در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود برای تأمین و تهیه محصولات و تجهیزات قابل‌اطمینان فراهم است. شعار ما تعهد در ارائه بهترین خدمات و سرویس در کنار تحویل به موقع محـصـولات و تجهیزات به مشتریانمان بوده، هست و خـواهد بود.


" چالش‌های کاری باعث پیشرفت است"