درباره ما

کنور آسیا

مجموعه کِنور فعالیت خود را با تاسیس شرکت کِنورآسیا در خردادماه سال 1377 با هدف استفاده بهینه از توان مهندسان جوان ایرانی در پروژه‌های رو به رشد صنعت نفت و گاز شروع کرد. تکیه‌گاه اصلی این شرکت از ابتدا دانش فنی مدیران و مهندسین باتجربه و تلاش و انگیزه جوانان این مرز و بوم بوده است و از همان بدو شکل‌گیری به دنبال انتقال دانش فنی و دستاوردهای شرکت‌های صاحب‌نام بین‌المللی جهت بهره‌گیری در صنایع داخل بوده است. احساس نیاز به تجربه‌اندوزی، مدیران را بر آن داشت تا فعالیت‌های شرکت اعم از خدمات مشاوره مهندسی و بازرگانی را در کشور مالزی که یکی از کشورهای درحال‌توسعه با صنایع رو به رشد نفت و گاز هست، متمرکز نمود تا علاوه بر صدور خدمات مهندسی، کسب دانش فنی نیز با همکاری متقابل با شرکت‌های فعال در پروژه‌های نفت و گاز منطقه آسیای شرقی حاصل گردد.

کنور آسیاکِنور آسیا، پیشگام در ایران

همه فعالیت‌ها و تلاش‌های ذکرشده به مجموعه کِنورآسیا کمک نمود تا قادر به تأمین کلیه محصولات و ملزومات کاری خود علی‌رغم تمام مشکلات موجود از تولیدکنندگان اصلی و سرشناس این حوزه گردد. گروه کِنورآسیا علاوه بر تأمین تجهیزات، قطعات و ماشین‌آلات مرتبط با حوزه نفت و گاز از بهترین و معروف‌ترین تولیدکنندگان بین‌المللی، تأمین‌کننده مواد شیمیایی مورداستفاده در صنایع نفت و گاز و سایر صنایع کوچک و بزرگ نیز باشد. سال‌ها فعالیت بین‌المللی این شرکت، توان تأمین محصولات را از برندهای اصلی و شناخته‌شده بین‌المللی با بهترین کیفیت و استانداردهای جهانی برای ما فراهم نموده است. 


خدمات حفاری کنور

این شرکت با افزایش فشار تحریم‌های اقتصادی و با احساس نیاز به امکانات و تجربیات در داخل کشور، علاوه بر انجام فعالیت‌های جاری در مالزی و منطقه آسیای شرقی، فعالیت‌های خود را در ایران و منطقه خاورمیانه نیز گسترش داد. به‌واسطه ارتباط قوی با تولیدکنندگانی که در سال‌های قبل، از کیفیت محصولات و خدمات آن‌ها به‌طور مؤثر مطمئن بود، تصمیم گرفته شد تا به‌عنوان نماینده رسمی و انحصاری در اجرای پروژه‌های در حال اجراء در ایران و خاورمیانه نیز به گسترش فعالیت‌های خود بپردازد.

کِنور اروند، موفقیتی دیگر در صنعت حفاری

در سال 1395 در راستای ارائه سرویس یکپارچه سیال حفاری شامل: تولید و تامین مواد شیمیایی سیال حفاری و تامین انواع خدمات سالید کنترل، تامین ماشین آلات و نیروی انسانی، خدمات پسماند و تجهیزات پسماند حفاری مطابق با دستورالعمل‌های زیست محیطی  شرکت خدمات حفاری کنور اروند توسط گروه صنعتی کِنور تاسیس گردید.

با عنایت به الطاف خداوند منان و همت همکاران سخت کوش مان تحقیقات علمی در رابطه با تولید داخلی محصولات خدمات حفاری در داخل کشور به نتیجه رسیده و فناوری تولید این محصولات در شرکت خدمات حفاری کنور اروند نهادینه شده است. با فراهم شدن زیرساخت های مورد نیاز و بهره گیری از توانمندی و تجربه مهندسان داخلی، امکان تولید محصولات مذکور در آینده مقدور خواهد بود.