کِــنور آســیا چه می‌کند؟

کنور آسیا

شرکت کِنورآسیا دارای نمایندگی رسمی و انحصاری یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولیدکننده مواد شیمیایی گل حفاری، افزایه‌های حفاری و سیمان‌کاری، مواد شیمیایی تصفیه آب و پسماندهای صنعتی می‌باشد. هم‌چنین با سرمایه‌گذاری مشترک با یکی از بزرگ‌ترین فعالین عرصه ماشینری در صنایع نفت و گاز در نظر دارد با پشتوانه تجربیات برون‌مرزی و تشکیل هلدینگ با شرکت‌های فعال داخلی و خارجی درزمینه انرژی و صنایع مرتبط، هرچه بیشتر و بهتر به پیشرفت این صنعت به کشور خود خدمت نماید.

کسب‌وکار کِنورآسیا

کنورآسیا ارائه‌دهنده خدمات فنی- مهندسی، مدیریت تدارکات کالا و تأمین تجهیزات و مواد شیمیایی مرتبط با صنایع نفت و گاز است.

اعتبار شرکت، طی دهه‌ها فعالیت بین‌المللی با ارائه پیچیده‌ترین خدمات بازرگانی و طیف گسترده‌ای از راهکارهای کاربردی به مشتریان خود، کسب‌شده است. امروزه نیز همانند همیشه تمرکز ما بر روی ارائه خدمات نوین، راهکارهای مناسب، دقیق و عملی طبق خواسته و نیاز مشتریان هست.

اجرای کسب‌ و کار با ما

در شرکت کنورآسیا آغاز کار با مشتری به ‌منزله شروع یک همکاری درازمدت تلقی می‌گردد. با داشتن شرکای قابل‌اطمینان همواره سعی کرده‌ایم تا به کسب موفقیت‌های اجرایی در پروژه‌های مشتریان خود کمک نماییم. تمرکز کنورآسیا در انجام پروژه‌های کاری با مشتریان خود در ایجاد یک ارتباط قوی با فراهم آوردن محصولات مقرون‌به‌صرفه بوده و خواهد بود تا به بهترین شکل کار را به پایان برساند. ما معتقدیم اگر موفقیتی کسب کرده‌ایم از ایجاد روابط صحیح و قوی کاری، بر پایه اعتماد دوجانبه‌ای بوده که با شرکت‌های فعال بین‌المللی و توانمند در سرتاسر دنیا ایجاد کرده‌ایم. 

اعتماد مشتریان، همواره ما را به این سمت سوق داده است که با حداکثر توان خود، به سعی و تلاش در ارائه خدمات به بهترین صورت ممکن بپردازیم. آنچه در شرح کار کنورآسیا همواره در دستور کار قرار دارد: 

"اجرای تعهدات کاری بر اساس آنچه قول داده‌ایم، درک متقابل در انجام کار، رعایت صداقت، راستی و اخلاق تجارت است" 

متعهد بودن به اجرای این شرح کار، همواره باعث رضایتمندی مشتریان، شرکای تجاری و پیمانکارانی که افتخار همکاری با آنان را داشته‌ایم، گردیده است.